گپ فیلم - بردلی کوپر جای دی‌کاپریو را در فیلم جدید گیرمو دل تورو می‌گیرد

بردلی کوپر جای دی‌کاپریو را در فیلم جدید گیرمو دل تورو می‌گیرد

بردلی کوپر جای دی‌کاپریو را در فیلم جدید گیرمو دل تورو می‌گیرد

بردلی کوپر در حال مذاکره برای بازی در فیلم جدید گیرمو دل تورو فیلمساز مکزیکی برنده اسکار است. پیش از این قرار بود در این فیلم که «کوچه کابوس» نام دارد، لئوناردو دی‌کاپریو بازی کند.

ورایتی به نقل از منابع ناشناس نوشته که کوپر پیشنهاد بازی در این فیلم را گرفته و هنوز قراردادی منعقد نشده اما طرفین علاقه‌مند به همکاری هستند. دی‌کاپریو قبل از کوپر بر سر قرارداد به توافق نرسید.

دل تورو «کوچه کابوس» را بر اساس فیلمنامه نوشته خودش و کیم مورگان کارگردانی می‌کند. او همراه با جی‌ مایلز دیل و کمپانی تی‌اس‌جی اینترتینمنت تهیه فیلم را بر عهده خواهد داشت و فاکس سرچ‌لایت پخش جهانی آن را انجام می‌دهد.

کمپانی فاکس در سال ۱۹۴۷ نسخه‌ای از «کوچه کابوس» را تولید کرده بود ولی دل تورو قرار است فیلم خود را بر اساس رمان ویلیام لیندزی گریشام بسازد. داستان درباره یک خلافکار جاه طلب است که با یک زن روانشناس آشنا می‌شود. زنی که از او هم فاسدتر است و هردو از کلاهبرداری از مردم لذت می‌برند اما به تدریج زن علیه مرد می‌شود و او را بازی می‌دهد.

دل تو رو که دو سال پیش با «شکل آب» اسکار بهترین کارگردانی و فیلم را به دست آورد، قرار است فیلمبرداری «کوچه کابوس» را پاییز امسال آغاز کند. کوپر هم سال گذشته اولین فیلم بلند خود «ستاره‌ای متولد شده» را کارگردانی و در آن بازی کرد که نامزد چند جایزه اسکار شد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

ارسال دیدگاه