گپ فیلم - مت دیمن و بن افلک بعد از دو دهه همبازی می‌شوند

مت دیمن و بن افلک بعد از دو دهه همبازی می‌شوند

مت دیمن و بن افلک بعد از دو دهه همبازی می‌شوند

آی سینما: بن افلک و مت دیمن بیست و یک سال بعد از همکاری در فیلم موفق «گود ویل هانتینگ» بار دیگر فیلمنامه یک فیلم سینمایی را می‌نویسند و در آن بازی می‌کنند. این فیلم با عنوان «آخرین دوئل» را ریدلی اسکات فیلمساز سرشناس بریتانیایی کارگردانی خواهد کرد.

زوج دیمن-افلک با فیلم «گود ویل هانتینگ» جایزه اسکار بهترین فیلمنامه را گرفتند و به عنوان بازیگر هم مشهور شدند. آنها با همکاری نیکول هالفسنر نگارش فیلمنامه «آخرین دوئل» را بر اساس رمان اریک جگر به پایان رسانده‌اند. 

ریدلی اسکات علاوه بر کارگردانی همراه با کوین والش این فیلم را تهیه می‌کند و افلک و دیمن در قالب کمپانی خود در تولید این فیلم مشارکت دارند. 

حق اقتباس کتاب جگر چند سال در اختیار کمپانی فاکس بود و حالا که دیزنی این کمپانی را خریده، احتمالا بر این پروژه هم نظارت خواهد داشت.

این فیلم تاریخی درباره یک شوالیه و دوست صمیمی اوست. شوالیه به جنگ می‌رود و وقتی برمی‌گردد، متوجه می‌شود که دوستش به تجاوز به همسرش متهم شده. آنها باید دوئل کنند و یک نفر از آنها زنده بماند.

اسکات در سال 2015 مت دیمن را در فیلم «مریخی» کارگردانی کرد و آنها در تهیه فیلم تحسین شده «منچستر کنار دریا» هم همکاری کرده بودند.

 

منبع: آی سینما

 

 

ارسال دیدگاه