گپ فیلم - بهترین های 40 سال سینمای کودک توسط 120 منتقد انتخاب می شود

بهترین های 40 سال سینمای کودک توسط 120 منتقد انتخاب می شود

بهترین های 40 سال سینمای کودک توسط 120 منتقد انتخاب می شود

 

بهترين هاي چهل سال سينماي كودك و نوجوان پس از انقلاب در رشته هاي مختلف توسط منتقدان و نويسندگان سينمايي انتخاب و معرفي ميشوند.

انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران با همكاري دبير خانه سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلمهاي كودكان و نوجوانان در بر آيند يك نظر خواهي گسترده بهترين هاي سينماي كودك و نوجوان را معرفي ميكند.

جعفر گودرزي نايب رييس انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران و دبير اجرايي جايزه بهترين هاي چهل سال سينماي كودك و نوجوان با اعلام اين خبر گفت:

استقبال بسيار خوبي از اين اتفاق مهم صورت گرفته است و تا به حال بيش از  ١٢٠ نويسنده سينمايي و منتقد نام آشنا و حرفه اي در اين نظرخواهي شركت كرده اند كه در نوع خود قابل تامل و حائز اهميت است.

گودرزي افزود:

در حال حاضر و در جمع بنديهاي اوليه حدود ١٥ فيلم از ميان بيش از ٢٠٠ فيلم كودك و نوجوان توليد و اكران شده در پس از انقلاب ،در نظرخواهي پيشتاز هستند و آرا اكثريت منتقدان را به خود اختصاص داده اند.

گودرزي در پايان متذكر شد:

سعي مان اين است كه تا دو روز آينده كانديداها را در بخشهاي مختلف معرفي كنيم و انشالله برترين هاي بخشهاي مختلف(بهترين فيلم هاي كودك و نوجوان،بهترين كارگردان و  بهترين فيلمنامه نويس و بهترين هاي بازيگري كودك و نوجوان) در اختتاميه جشنواره سي و يكم معرفي و جوايز ارزنده اي از سوي جشنواره به آنها اهدا خواهد شد.

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

ارسال دیدگاه