گپ فیلم - هیأت انتخاب فیلم‌های ایرانی چهل‌ونهمین جشنواره فیلم رشد معرفی شد

هیأت انتخاب فیلم‌های ایرانی چهل‌ونهمین جشنواره فیلم رشد معرفی شد

هیأت انتخاب فیلم‌های ایرانی چهل‌ونهمین جشنواره فیلم رشد معرفی شد

دبیرخانه چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی تربیتی رشد، ضمن اعلام پایان بازبینی فیلم‌ها و جلسات جمع بندی درستاد، اسامی هیأت انتخاب آثار ایرانی این جشنواره را منتشر کرد.
به گزارش رسیده، در بین این اسامی نام‌هایی آشنا از جمع فیلمسازان، تهیه کنندگان و نیز کارشناسان آموزشی و اعضای هیئت‌های علمی مراکز فیلمسازی آکادمیک کشور به چشم می‌خورد.
میترا دانشور (عضو هیئت علمی و مولف کتب درسی)، بیتا منصوری (تهیه کننده سینمای کودک و نوجوان)، جواد حاتمی (مستند ساز ، محقق و عضو هیات علمی دانشگاه)، دکتر محمدعلی صفورا (نویسنده و کارگردان پویانمایی و عضو هیأت علمی دانشگاه)، کاوه سجادی حسینی (نویسنده و کارگردان سینما)، منصور غلامی (نویسنده و کارگردان، مسئول کمیته انتخاب فیلم‌های جشنواره رشد)، بابک نکویی (نویسنده و کارگردان پویانمایی)، حسن نقاشی (نویسنده و کارگردان و تهیه کننده سینمای مستند) و روح‌الله مالمیر (مدیر تولید فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی در معاونت فناوری آموزشی) 9 عضو هیأت انتخاب چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد هستند که آثار ایرانی رسیده به دبیرخانه را انتخاب کردند.
این هیأت، انتخاب‌های خود را از بین بیش از 1100 فیلم ایرانی کوتاه و بلند، داستانی و مستند، انیمیشن و آموزشی و همچنین فیلم‌های تولید شده توسط دانش آموزان و معلمان فیلمساز انجام داده‌اند .
چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد از 24 آبان تا اول آذر در تهران بزرگ و کلیه شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود و پس از آن از 2 آذر تا 18 اردیبهشت 1398، تمامی استان‌های کشور به‌تدریج میزبان این جشنواره خواهند بود.
دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزارکننده این رویداد بین‌المللی به‌دبیری «وحید گلستان» است.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

ارسال دیدگاه