گپ فیلم - سلمان خان و شاهرخ خان همبازی می‌شوند

سلمان خان و شاهرخ خان همبازی می‌شوند

سلمان خان و شاهرخ خان همبازی می‌شوند

سلمان‌خان و شاهرخ خان پس از 16 سال بار دیگر همبازی می‌شوند. این فیلم را «سانجای لیلا بانسالی» کارگردان معروف بالیوود می‌سازد.

 

 

«پادماواتی» آخرین کار «بانسالی» کارگردان مطرح بالیوود است که با موفقیت چشمگیری همراه بود و حالا به دنبال پروژه‌ای بزرگ با بازی دو هنرپیشه مطرح سینمای بالیوود «شاهرخ‌خان» و «سلمان‌خان» است.

 

 آخرین همکاری سلمان‌خان و شاهرخ خان به سال ۲۰۰۲ بازمی‌گردد. حالا «سانجای لیلا بانسالی» کارگردان معروف بالیوود قصد دارد این دو خان بالیوود را در درامی از دوستی و خیانت کنار هم بنشاند.

 

داستان این فیلم که هنوز عنوان آن مشخص و اعلام نشده در مورد دو دوست صمیمی است که با هم به یک سفر می‌روند و صمیمیت‌شان طی رویدادهایی که در فیلم می‌گذرد به دشمنی می‌گراید و بعد باز به هم می پیوندند و با هم به جنگ دشمنی مشترک می‌روند که از این حیث شبیه فیلم «سوداگر» است.

 

هرچند شایعه‌هایی مبنی بر الهام‌گیری و نیز شباهت این پروژه جدید بانسالی با فیلم «سوداگر» به کارگردانی «سوبهاش گای» با بازی «دیلیپ کومار» و «راج کومار» است، اما کارگردان اطمینان داده که کوچک‌ترین شباهتی با هیچ فیلمی نخواهد داشت.

 

چنانچه خلق این فیلم به ثمر برسد این دو هنرپیشه سوپراستار بالیوود همکاری مجدد خود را پس از فیلم «ما به شما تعلق داریم» که در سال ۲۰۰۲ ساخته شد، تجربه خواهند کرد.

 

 

 

 

منبع: بیتوته

 

 

دیدگاه ها
پاسخ
علی
31 خرداد 1398 - 3:52 0
خوبه
پاسخ
نوروز
15 شهریور 1398 - 10:51 0
سلمان. خان
پاسخ
نوروز
15 شهریور 1398 - 10:52 0
نوروزتان
پاسخ
4 مهر 1398 - 7:25 0
سلمان خان
پاسخ
محمد
22 مهر 1398 - 3:01 0
سلمان خان
ارسال دیدگاه