گپ فیلم - مردی که پایان «انتقامجویان ۴» را لو داد، کتک خورد!

مردی که پایان «انتقامجویان ۴» را لو داد، کتک خورد!

مردی که پایان «انتقامجویان ۴» را لو داد، کتک خورد!

مردی که بیرون از یک سالن سینما در هنگ کنگ پایان داستان فیلم چهارم «انتقامجویان» را لو داد، مورد ضرب و‌ جرح قرار گرفت و مصدوم شد. او خطاب به هوادارانی که بیرون سینما در صف بودند، پایان فیلم را لو داده بود.

ددلاین به نقل از رسانه‌های تایوانی نوشته این مرد که هویتش فاش نشده، بعد از تماشای فیلم «انتقامجویان: آخر بازی» در حالی که مجروح و خونین بود، بیرون از سینما کازوی در‌هنگ کنگ رها شده بود.

عکسی از این قربانی که ادعا شده به دلیل لو دادن پایان فیلم کتک خورده، در برخی سایت‌های اینترنتی منتشر شده و او را نشان می‌دهد که در خیابان نشسته و سرش خونین است.

چند روز پیش و به دنبال لو رفتن عکس‌ها و ویدیوهایی از «پایان بازی» در فضای مجازی، برادران روسو کارگردانان این فیلم از تماشاگرانی که زودتر از بقیه فیلم را می‌بینند خواستند که داستان را برای دیگران لو ندهند.

در پایان قسمت سوم «انتقامجویان» نیمی از مردم جهان از جمله تعدادی از ابرقهرمان‌های مشهور از بین رفتند اما پیش بینی این بود که در قسمت چهارم تعدادی از آنها به شکلی زنده خواهند شد.

گفته می‌شود «انتقامجویان: آخر بازی» آخرین بخش از این سری فیلم‌های پرطرفدار جهان سینمایی مارول است و مسئولان استودیو مارول قصد دارند فاز جدیدی از این جهان سینمایی را با فیلم‌ها و شخصیت‌های جدید آغاز کنند.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

ارسال دیدگاه