گپ فیلم - سریال کمدی «دوشنبه سیاه» برای یک فصل دیگر تمدید شد

سریال کمدی «دوشنبه سیاه» برای یک فصل دیگر تمدید شد

سریال کمدی «دوشنبه سیاه» برای یک فصل دیگر تمدید شد

مدیران شوتایم ساخت سری دوم مجموعه کمدی وال استریتی سریال «دوشنبه سیاه» را تأیید کردند.

سریال «دوشنبه سیاه» Black Monday که دان چیدل ستاره هالیوودی یکی از بازیگران اصلی و تهیه کنندگان آن است، برای ۱۰ اپیزود دیگر در قالب فصل دوم تمدید شد تا سال آینده میلادی به نمایش درآید. اندرو رانلز و رجینا هال دو بازیگر دیگر این مجموعه هستند که نامشان در میان تهیه کنندگان نیز به چشم می خورد. ست روگن کمدین آمریکایی نیز از تهیه کنندگان سریال است.

خالقان این سریال نیز دیوید کسپی و جوردن کاهان هستند که از هر دو در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ سریال «با من ازدواج کن» Marry Me پخش شد.

گری لیواین از مدیران شوتایم در متنی ضمن ستایش این مجموعه نوشت:« «دوشنبه سیاه» سریالی درباره طمع ورزی، زیاده خواهی، سبک زندگی، موسیقی و … در دهه ۸۰ (میلادی) است و در عین حال به طرز هوشمندان های درباره شرایط آن مقطع، درست همان طور که بوده، صحبت می کند. ما نمی توانیم برای خلاقیته ای آتی دیوید و جوردن(نویسندگان سریال) صبر کنیم».

قصه محوری سریال «دوشنبه سیاه» درباره روز دوشنبه، نوزدهم اکتبر ۱۹۸۷ است که با نام دوشنبه سیاه نیز شناخته می شود. روزی که بازار سهام وال استریت بشدت سقوط کرد و به پایین ترین مقدار خود در تمام طول تاریخ وال استریت رسید. شرایط عجیب و ابهام آمیزی که موجب شد افرادی غریبه، ثروت هنگفتی را به جیب بزنند و …

فصل اول این سریال اوایل سال جاری میلادی در ۱۰ قسمت پخش شده بود.

این سریال ۷٫۵ از ۱۰ ستاره سایت IMDB را گرفته است.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

ارسال دیدگاه