بازی مرگ

بازی مرگ
دوبله اختصاصی

Death's Game

۱۸۱۱
۹۶%
9
۲۰۲۳
|
1 Season
درام | فانتزی | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: کره جنوبی
|
سال انتشار: ۲۰۲۳
تماشا
سریال بازی مرگ یک سریال کره‌ای در ژانر فانتزی و درام است که داستان چوی یی جه، مردی را روایت می‌کند که پس از هفت سال ناتوانی در یافتن شغل، اراده خود را برای زندگی از دست داده است. اکنون تصمیم می‌گیرد به زندگی خود پایان دهد. چوی یی جه تصور می‌کند همه مشکلاتش پس از مرگش تمام می‌شود اما پس از خودکشی‌اش با مرگ روبرو می‌شود. مرگ به چوی یی جه می‌گوید که او دوازده فرصت دیگر برای زندگی دارد. اگر چوی یی جه بتواند این دوازده فرصت را با موفقیت پشت سر بگذارد، می‌تواند زنده بماند. چوی یی جه که از این فرصت استقبال می‌کند، در بازی مرگ شرکت می‌کند. او در هر بازی با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود که باید آنها را پشت سر بگذارد. در طول بازی، چوی یی جه با افراد مختلفی آشنا می‌شود که هر کدام داستانی غم‌انگیز دارند. او همچنین متوجه می‌شود که مرگ شخصیتی پیچیده و مرموز است. Death's Game نه تنها یک داستان مهیج را روایت می‌کند، بلکه به موضوعات عمیق‌تری مانند ارزش انسانی، اخلاقیات و تاثیر استیصال مالی بر رفتار انسان‌ها می‌پردازد. این سریال با داستان‌گویی قوی و شخصیت‌پردازی عمیق، تماشاگران را تا آخرین لحظه درگیر خود می‌کند. اگر از تماشای این سریال لذت بردید، گپ فیلم تماشای سریال خانه شیرین را به شما پیشنهاد می‌کند.
...
۱۸۱۱
۹۶%
9
سریال Death's Game محصول کشور کره جنوبی میباشد و در ژانر درام, فانتزی در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است. درسریال بازی مرگ بازیگرانی چون Seo In-Guk, Park So-dam, Go Yoon-Jung, Sung Hoon و... به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال بازی مرگ یک سریال کره‌ای در ژانر فانتزی و درام است که داستان چوی یی جه، مردی را روایت می‌کند که پس از هفت سال ناتوانی در یافتن شغل، اراده خود را برای زندگی از دست داده است. اکنون تصمیم می‌گیرد به زندگی خود پایان دهد. چوی یی جه تصور می‌کند همه مشکلاتش پس از مرگش تمام می‌شود اما پس از خودکشی‌اش با مرگ روبرو می‌شود. مرگ به چوی یی جه می‌گوید که او دوازده فرصت دیگر برای زندگی دارد. اگر چوی یی جه بتواند این دوازده فرصت را با موفقیت پشت سر بگذارد، می‌تواند زنده بماند. چوی یی جه که از این فرصت استقبال می‌کند، در بازی مرگ شرکت می‌کند. او در هر بازی با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود که باید آنها را پشت سر بگذارد. در طول بازی، چوی یی جه با افراد مختلفی آشنا می‌شود که هر کدام داستانی غم‌انگیز دارند. او همچنین متوجه می‌شود که مرگ شخصیتی پیچیده و مرموز است. Death's Game نه تنها یک داستان مهیج را روایت می‌کند، بلکه به موضوعات عمیق‌تری مانند ارزش انسانی، اخلاقیات و تاثیر استیصال مالی بر رفتار انسان‌ها می‌پردازد. این سریال با داستان‌گویی قوی و شخصیت‌پردازی عمیق، تماشاگران را تا آخرین لحظه درگیر خود می‌کند.

اگر از تماشای این سریال لذت بردید، گپ فیلم تماشای سریال خانه شیرین را به شما پیشنهاد می‌کند.

عوامل فیلم
Seo In-Guk
Seo In-Guk
بازیگر
بازیگر
Park So-dam
Park So-dam
بازیگر
بازیگر
Go Yoon-Jung
Go Yoon-Jung
بازیگر
بازیگر
Sung Hoon
Sung Hoon
بازیگر
بازیگر
Seo In-Guk
Seo In-Guk
بازیگر
بازیگر
Park So-dam
Park So-dam
بازیگر
بازیگر
Go Yoon-Jung
Go Yoon-Jung
بازیگر
بازیگر
Sung Hoon
Sung Hoon
بازیگر
بازیگر
فیلم های مرتبط
Gapfilm

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۲